Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy m.in. usługi assistance Warszawa – Ursus współpracując z niemal wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi na polskim rynku obsługując teren Warszawy-Ursusa. Gdy niezbędna jest ci pomoc drogowa w okolicach dzielnicy Ursus sprawdź, czy obsługujemy również twoje assistance. Holowanie auto lawetą oferujemy mieszkańcom całego miasta Warszawa.

Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. To dlatego jesteśmy w stanie być tak niezwykle skuteczni w diagnozie usterek. Gdy awaria jest nieskomplikowana, może zostać usunięta od ręki. Natomiast gdy jest poważniejsza, jesteśmy w stanie zaraportować jeden z naszych zaufanych serwisów.

W ramach twojego assistance serwis może usunąć usterkę w twoim aucie. Nasza firma wypracowała szereg zaufanych kontaktów dzięki długiej obecności na rynku. W razie potrzeby jesteśmy w stanie wskazać w pełni profesjonalne miejsce, gdzie usterka  twojego pojazdu zostanie błyskawicznie rozwiązana. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, możemy również odholować auto we wskazane przez Ciebie miejsce.

Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI assistance Świadczymy W Warszawie- Ursus
I OKOLICACH